Szefostwo:

bobule (GG: 2992607) -redaktor naczelny,

Redaktorzy:

Foley – Miłośnik historii, militariów, airsoftu, zombie i Call of Duty. Zajmuje się pisaniem fanfików, na które poświęca większość nocy. Prywatnie wesoły, opanowany i wredny.

Matyas Corra – Włoch, Czech, Litwin, Hanys, i cholera go wie co jeszcze, gra, czyta, słucha metalu, kieruje się myślą „ja niby nie zdążę napisać wszystkich artykułów w 15 min? potrzymaj mi piwo”. Lubi dyskutować  na każdy możliwy temat.

Salmonella – Bodaj najmłodsza członkini redakcji. W wolnych chwilach pisząca listy do Izraela, względnie maile do Argentyny. Chciałaby recenzować książki, ale podobno nie nadają się do rubryki dla młodzieży.

Sowa (skype: sowa.piotr) – Z zamiłowania i zawodu webdeveloper-pracoholik, wieczny student. Dla bronies jest opiekunem fandomu lokalnego w Szczecinie, sekretarzem Fundacji „Canterlot” no i redaktorem Brohoofa.

SPIDIvonMARDER – Amatorski pisarz i poeta, oby przyszły archeolog, romantyczny rycerz w niemieckim czołgu. Słucha metalu, skleja modele, na ulicy łatwy do rozpoznania po marnym wzroście i Indiana Jonesowskim kapeluszu z zatknięta w środku kartą najpiękniejszej damy świata – Miss Rarity.

Triste Cordis – (skype tristecordis) Pochodzący z Podlasia redakcyjny stary koń. W Brohoofie „ten od gier”, okazjonalnie filmów. Prywatnie „uzależniony” od muzyki trance miłośnik gier komputerowych. Typowy introwertyk. W fandomie dużo pisze: recenzje, felietony oraz opowiadania. Nie zawsze z sensem i do końca, ale jednak. Istne wcielenie nieśmiałej Fluttershy.

Cahan– dla Brohoofa przede wszystkim recenzuje fanfiki, ale czasem napisze też coś innego. Jest kobietą, jeździ konno, gra na komputerze, dużo czyta, a w czasie wolnym pisze kiepskie fanfiki i rysuje jeszcze gorsze kuce. Jej życiową pasją jest uprawa roślin owadożernych oraz storczyków.

Fudi – redaktor muzyczny, recenzent. Pozytywnie zbzikowany na punkcie muzyki fandomowej. Podobnie jak Foley, miłośnik ASG i wszelako pojętych militariów. Prywatnie szowinista, homofob, rasista, antysemita i ostatni cham. Chociaż podobno zyskuje w oczach po poznaniu.

Nieznany7x7 – skucykowany w marcu 2012 autor kilku (oby) lubianych fanficów. Czas wolny trawi przeważnie na fimfiction, dzięki czemu zna angielskie fici znacznie lepiej od ojczystych i recenzuje je dla Brohoofa. Ma specyficzne poczucie humoru, lubi książki i gry fantasy oraz muzykę orchestralną. W realu nieskory do rozmów ponury samotnik z bródką, w necie sarkastyczny myśliciel.

Korektorzy:

DiscorssBass – ???

Piotrek_EPKK – nigdy nie był w fandomie, ale kucyki zna od listopada 2012 roku. Kocha dźwięk TF-33 i zapach lotniczej nafty o wschodzie słońca. Gdy pogoda nie pozwala, z uporem maniaka zbiera kolejne miniatury autek. Cierpi na totalny brak zdolności artystycznych i manulanych. Uwielbia „Gwiezdne Wojny” i muzykę elektroniczną. Jego ulubioną postacią ze swiata MLP jest Trixie. Od końca 2013 roku poprawia artykuły dla „Brohoofa”.

Kamisha – w fandomie od połowy 2011 roku; oficjalna dilerka figurek i gadżetów, szyje pluszaki. W wolnych chwilach poluje na błędy w artykułach w Brohoofie ;) Lubi rysować i zajmować się szeroko pojętą sztuką własnoręczną. Jest futrzakiem od urodzenia [i chyba do smierci], ale nie utożsamia się z fandomem furry. Miła, pomocna, bezlitosna.

Geralt of Poland

Reszta ekipy:

Stabi – Oprawa graficzna naszych okładek

Komentarze Zablokowane

Przykro nam, ale komentarze są zablokowane. Spróbuj później.